Jepet Kapanon me Qira ne Sektor Rinia

 • €2,400/Muaj
Rruga Vath Turja, Durrës, Albania
 • Magazina
 • Tipi
 • 4
 • Tualete
 • 1200

Overview

Property ID: AL18468
 • Magazina
 • Tipi
 • 4
 • Tualete
 • 1200

Përshkrimi

Kapanoni ndodhet ne nje nga zonat industriale e cila oforon facilitete punetorie por edhe transporti pasi ka akses me autostraden shteterore si edhe ndodhet shume prane portit te Durresit ne nje distance prej 8 km. Ka nje lartesi prej 7 metrash ne kapriate e ndertuar me beton arm edhe 8 metrrash ne kulm e mbyllur me panel sandwich. 1200 m2 jane siperafqe e shfrytezueshme per aktivitetin dhe pjesa tjeter eshte e ndare ne zyra, salla mbledhjesh, mense, banjo, showroom si edhe garderobe. Dyshemeja e kapanonit eshte industriale dhe shume e pershtatshme si per instalimin e makinerive te renda ashtu dhe per levizjen mjeteve te tonazhit te rende. Energjia elektrike behet e mundur nepermjet rrjetit 20 kv e cila eshte me kabine vecmas ne sherbim te kapanonit. Furnizimi me uje eshte i panderprere pasi pervec puseve jane edhe depozitat te cilat jane ne funksion te objektit. Prona disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Adresa Rruga Vath Turja, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001

Detaje

Updated on November 3, 2021 at 3:18 pm
 • Cmimi: €2,400/Muaj
 • SP. e Brendshme: 1200 m²
 • SP. Totale: 2000 m²
 • Tualete: 4
 • Tipi: Magazina
 • Statusi: Me Qera
 • Status: Me Qera
 • Type: Magazina

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent