Shitet Toke Z.K.1574 Spitalle Durrres

 • €180,000
 • Toka
 • Tipi
 • 6000m²

Overview

Property ID: AL20430
 • Toka
 • Tipi
 • 6000m²

Përshkrimi

Shitet toke me nje siperfaqe totale 6000 m² , me dokumentacion te rregullte hipotekore.
Sic ilustrohet nga fotot ofron nje pamje panorameske e pershtatshme per qellime bisnesi ,tipi agroturizem.
Cmimi tot. i prones eshte 180 000 € , i negociueshem ndermjet paleve per cfaredo marreveshje shitjeje apo dhe kleringu .

Cmimi : 30 €/m²
Cmimi total : 180 000 €

Adresa

 • Zona Spitall

Detaje

Updated on March 1, 2023 at 11:46 am
 • Cmimi: €180,000
 • SP. e Brendshme: 6000m² m²
 • SP. Totale: 6000m² m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Toka

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare