Garsionere me Qera lagja 13 Plazh Durres

 • €225/Mujore
 • Garsionere
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 45

Overview

Property ID: AL20406
 • Garsionere
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 45

Përshkrimi

Jepen me Qera 2-Garsionere , hekurudha plazh Durres.
Sic ilustrohhen dhe nga fotot , te pajisura me cdo orendi per banim dhe mjafte te pershtatshme per nga vendodhja dhe pamja qe ofrojne.
Ndodhen ne katin e 3 banim si dhe me ashensor .
Pallat i mire administruar per sa i perket qetesis dhe pastertise .
Kontrata e qiramarrjes perllogaritet vjetore perkatesishte 225 €/muaji perllogaritur ne lek 25000 l/muaji.

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona L.13 plazh

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:29 pm
 • Cmimi: €225/Mujore
 • SP. e Brendshme: 45 m²
 • SP. Totale: 45 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsionere
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Status: Me Qera
 • Type: Garsionere

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent