Jepet me Qera Kapanon – Z.K. 8516 – Shkozet Durres.

 • €2,000
 • Kapanon
 • Tipi
 • 1050

Overview

Property ID: AL19986
 • Kapanon
 • Tipi
 • 1050

Përshkrimi

Jepet ma Qera Kapanon me Siperfaqe totale 1050 m²
Kapanoni organizohet ne 2 kate  perkatesishte : kati pare me 200 m², kati i dyte 200 m2 + 650 m²
Funksional per qellime magazinimi dhe biznesi.
Dy katet e kapanonit kominikojne me njeri tjetrin nepermjet shkalleve dhe elektro vincit i cili ka funksionin e ashensorit per trasportin e materialeve.

Cmimi i qerase : 2000 €  / muaj ( kontrate afate gjate)

Adr. : Ne hyrje te Shkozetit , Durres .

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:38 pm
 • Cmimi: €2,000
 • SP. e Brendshme: 1050 m²
 • SP. Totale: 1050 m²
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Me Qera
 • Type: Magazina

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent