Jepet me qira 3 Kate te nje godine Multifunksionale tek Ish Rajoni

 • €2,000/Muaj
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Ndertese
 • Tipi
 • 3
 • Tualete
 • 300
Me Qera
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • €2,000/Muaj

Overview

Property ID: AL18477
 • Ndertese
 • Tipi
 • 3
 • Tualete
 • 300

Përshkrimi

Godina perbehet nga 3 kate dhe organizohet ne ambiente te ndara dhe open space.
Pozicioni eshte shume i aksesushem me fasade xhami direkt ne rrugen kryesore.
Eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyra, klinike etj.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on November 3, 2021 at 3:17 pm
 • Cmimi: €2,000/Muaj
 • SP. e Brendshme: 300 m²
 • SP. Totale: 320 m²
 • Tualete: 3
 • Tipi: Ndertese
 • Statusi: Me Qera
 • Status: Me Qera
 • Type: Ndertese

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent