Shitet Shesh per Ndertim Z.K.1791 Golem Durres .

 • €190,000
 • Hapesire me shume qellime
 • Tipi
 • 250

Overview

Property ID: AL20328
 • Hapesire me shume qellime
 • Tipi
 • 250

Përshkrimi

Shitet shesh ndertimi me dokumentacion te rregullt pronesie,pozicion i qete per qellime banimi apo dhe biznesi,pasi objekti mund te shfrytezohet si per banim por dhe per hoteleri sipas ,
lejes se ndertimit dhe projektit te hartuar .
Me nje siperfaqe totale sheshi 560 m2 , nga te cilat siperfaqe per ndertim te katiti perdhe 248 m2
4 kate mbi tok dhe 1 kat nen toke.
Volumi total i ndertimit 3623 m3 , me koeficient ndertimi 44 % .
adresa : komuna golem durres
cmimi i negociushem 190 000 €

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:32 pm
 • Cmimi: €190,000
 • SP. e Brendshme: 250 m²
 • SP. Totale: 560 m²
 • Tipi: Hapesire me shume qellime
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 4 + 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Hapesire me shume qellime

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent