Shitet Toke – Z.K. 3385 – Shkallnur – Durres.

 • €70,000
 • Toka
 • Tipi
 • 2500

Overview

Property ID: AL19287
 • Toka
 • Tipi
 • 2500

Përshkrimi

Siperfaqja: 2100 m².

Toka ndodhet në lokacion shumë të mirë dhe ka dalje ne rrugën kryesore.

Cmimi: 70 000 €.

Adresa: Shkallnur

 

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Shkallnur

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:45 pm
 • Cmimi: €70,000
 • SP. e Brendshme: 2500 m²
 • SP. Totale: 2500 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent