Shitet Toke – Z.K. 1198 – Bisht Kamez – Sektor Rinia – Durres.

 • €540,000
 • Toka
 • Tipi
 • 54

Overview

Property ID: AL19441
 • Toka
 • Tipi
 • 54

Përshkrimi

Me Sipërfaqe totale prej 53.450 m² dhe me perspektivë zhvillimi industrial ose bujqesor.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Toka shitet e gjitha ose e ndare ne pjese.

Cmimi i shitjes: 540000 €.

Adresa: Bisht Kamez, Sektor Rinia, Durres

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:44 pm
 • Cmimi: €540,000
 • SP. e Brendshme: 54 m²
 • SP. Totale: 53.450 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Toka

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent