Shitet Toke – Z.K.8516 – Shkozet – Durres.

 • €120,000
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 750 m²

Overview

Property ID: AL20163
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 750 m²

Përshkrimi

Shitet Toka me siperfaqe 750 m² ne zonen e Shkozetit , Durres.

E shtrire 50 m larg rruges kryesore ofron nje pozicion mjafte te favorshem per cdo aktivitet biznesi.

Per cdo interesim serioz ju ftojme per nje vizite ne prone per me shume detaje dhe karakteristika te tjera.

 

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:34 pm
 • Cmimi: €120,000
 • SP. e Brendshme: 750 m² m²
 • SP. Totale: 750 m² m²
 • Tipi: Toke Industriale
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Toke Industriale

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent