Me Qera Kapanon Lagja 14 Z.K.8516 Shkozet Durres

 • €2,000
 • Kapanon
 • Tipi
 • 430 m²

Overview

Property ID: AL20367
 • Kapanon
 • Tipi
 • 430 m²

Përshkrimi

Jepet me qera Kapanon ,lagja 14 Shkozet Durres.
Siperfaqa totale e trruallit “kapanon” 1000 m² , perkatesisht 430 m² kati perdhe , 460 m² kati 1 “2” ,
hapsire per parking , cdo instalim funksionar , katet komunikojne ndermjet tyre me shkalle dhe
ashensor idustrial
Vendosja ne ane te aksit te rruges kryesore i pershtatet cdo lloj aktiviteti per te lehtesuar sherbimin .

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:31 pm
 • Cmimi: €2,000
 • SP. e Brendshme: 430 m² m²
 • SP. Totale: 1000 m² m²
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Me Qera
 • Status: Me Qera
 • Type: Kapanon

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent