Shitet Shtepi + Truall – Lagja 8 – z.k. 8511 – Durres.

 • €150,000
 • Shtepi, Toka
 • Tipi
 • 84m²

Overview

Property ID: AL19723
 • Shtepi, Toka
 • Tipi
 • 84m²

Përshkrimi

Shitet Shtepi + Truall.
Shtepia eshte me leje legalizimi te rregullt per 3 kate,perkatesisht ndertimi eshte ne fazen e karabinase dhe mure tulle.
Siperfaqa e ndertimit eshte 84 m²
Siperfaqa totale e ndertimit per banim = 299 m²
Siperfaqa totate e parceles 257 m²
Cmimi i shitjes : 150 000 € / me marreveshje
Adresa: l.8 durres rr.a.goga.

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:40 pm
 • Cmimi: €150,000
 • SP. e Brendshme: 84m² m²
 • SP. Totale: 257m² m²
 • Tipi: Shtepi, Toka
 • Statusi: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent