Shitet Trruall + Ndertese Z.K.8512 Koder Currila Durres

 • €200,000
 • Toka
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 153m²

Overview

Property ID: AL20653
 • Toka
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 153m²

Përshkrimi

Shitet trruall + ndertese , konder currila .
Siperfaqa totale e trruallit 500 m² nga e cila 153 m² e ndertuar ne godine banimi 1 kate , e organizuar ne 3 dhoma gjumi ,
dhome ndenje , tualet .
Sic ilustrohet nga fotot vendodhja ofron pamje te qarte te zones ”currilave”  , pamje nga deti dhe nga qyteti .

Adresa

 • Zona Currila
 • Shteti Durres

Detaje

Updated on June 22, 2023 at 9:15 am
 • Cmimi: €200,000
 • SP. e Brendshme: 153m² m²
 • SP. Totale: 500m² m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 35m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 1
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Toka

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare