Shite Vile 2-kate + Papafingo Z.K.3541 Sukth Durres

 • €280,000
 • Vile
 • Tipi
 • 161m²

Overview

Property ID: AL20415
 • Vile
 • Tipi
 • 161m²

Përshkrimi

Shitet Vile 2-kate banim ,Sukth Durres, Me nje siperfaqe te ndertuar  161 m²  dhe siperfaqe totale e trruallit  460 m² ,

E gjith siperfaqe e ndertuar e viles organizohet ne :  dhoma gjumi , tualete , dhome ndenje , verande ,ballkone , pjese e se ciles siperfaqe totale te trruallit perpos asaj te ndertuar eshte dhe lulishtja para sic shihet nga fotot e ilustruara

cmimi total i pasurise godine banimi + trruall eshte 280 000 €   , i negociueshem si cmim per kliente te interesuar .

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Sukth

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:29 pm
 • Cmimi: €280,000
 • SP. e Brendshme: 161m² m²
 • SP. Totale: 460m² m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Vile

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent