Shitet Hoteli te Shkembi i Kavajes – Z.K. 3385 – Durres.

 • €600

Overview

Property ID: AL19620
 • Vile
 • Tipi
 • 800

Përshkrimi

Shitet Hoteli Te Shkembi i Kavajes, Durres.

Siperfaqja totale: 1000 m² ndertim pa llogaritur shkallet dhe ballkonet.

Restoranti ka 350 m². Kati nendhe Disko 135 + 195 m.

Hoteli ka 15 dhoma.

Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 600 €/m²

Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres.

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:41 pm
 • Cmimi: €600
 • SP. e Brendshme: 800 m²
 • SP. Totale: 1000 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Vile

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent