Shitet ose nderrohet Vile 2 Kateshe + Papafingo – Z.K. 1574 – Lagjia 15 – Durres.

 • €134,000

Overview

Property ID: AL19406
 • Vile
 • Tipi
 • 81 m²

Përshkrimi

Shitet ose nderrohet Vile 2 Kateshe + Papafingo.

Siperfaqja e parceles: 170 m²

Siperfaqa e bazes se ndertimit: 81 m²

E mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 134 000 €

Adresa: Spitalle, Durres

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:44 pm
 • Cmimi: €134,000
 • SP. e Brendshme: 81 m² m²
 • SP. Totale: 170 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Vile

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent