Shitet Vile Arapaj Durres.

 • €300,000
Rruga Shkolla Arapaj , Arapaj , Durrës, Albania
 • Vile
 • Tipi
 • 8
 • Dhoma Gjumi
 • 4
 • Tualete
 • 133
Ne Shitje
Rruga Shkolla Arapaj , Arapaj , Durrës, Albania
 • €300,000

Overview

Property ID: AL18569
 • Vile
 • Tipi
 • 8
 • Dhoma Gjumi
 • 4
 • Tualete
 • 133

Përshkrimi

Vila perbehet nga 4 kate , gjurma objektit 133m2 dhe siperfaqe parcele 433m2.

Kati perdhe 133m2

Kati pare 147m2

Kati dyte 147m2

Kati trete 136m2

Me nje siperfaqe totale ndertimi 563 m2

Vila ka nje cilesi ndertimi te larte . per nje shoqerim ne prone kontaktoni .

 • Adresa Rruga Shkolla Arapaj , Arapaj , Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:48 pm
 • Cmimi: €300,000
 • SP. e Brendshme: 133 m²
 • SP. Totale: 433 m²
 • Dhoma Gjumi: 8
 • Tualete: 4
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 4
 • Dhome Ndenje: 4
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Vile

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent