Ambient Biznesi me qera / ne shitje – Z.K. 8513 – Lagja 18 – Durres.

 • €2,000
 • €1,500
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 500

Overview

Property ID: AL20149
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 500

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent per qellime biznesi.
i ndodhur ne nje pozicion strategjik mjaft i pershtatshem mund tju ofroj lehtesira per qellimin e biznesit tuaj.
i perfunduar ne cdo instalim elektrik dhe hidraulik.
ambjenti ofron nje siperfaqe totale 500 m² , 4 tualete , dhoma ndrimi , hapsire panoramike , hapsire drite perimetrale.

Ambient biznesi me qera ne shitje , Z.K. 8513 . Lagja 18 . Durres Ambient biznesi me qera ne shitje , Z.K. 8513 . Lagja 18 . Durres Ambient biznesi me qera ne shitje , Z.K. 8513 . Lagja 18 . Durres

cmimi i qerase / mujore 2000 € i diskutueshem per cdo interesim serioz .

cmimi i blerjes 2000 €/m²

adresa : l.18.durres

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:35 pm
 • Cmimi: €2,000
 • SP. e Brendshme: 500 m²
 • SP. Totale: 500 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent