Ambjent Biznesi Me Qera – Z.K. 8513 – Lagja 12 – Durres.

 • €250/mujore
lagja 12
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Tualet
 • 115

Overview

Property ID: AL20092
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Tualet
 • 115

Përshkrimi

Jepet me qera Ambjent per Biznes , totalishte i shfrytezueshem per magazine , market apo dhe per biznese profesionale.

I sistemuar me instalime elektrike dhe hidraulike per cdo nevoje te punes.

Siperfaqa totale 115 m²

Cmimi i Qerase : 30000 Lek / Muaji

Adresa : Lagja 12 ,Durres “prane shkolles Qemal Mici ”

 

 • Adresa lagja 12
 • Qyteti Durres
 • Zona Lagja 12

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:36 pm
 • Cmimi: €250/mujore
 • SP. e Brendshme: 115 m²
 • SP. Totale: 115 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Status: Me Qera
 • Type: Ambient Biznesi

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent