Shitet Aktivitet Biznesi Palester Durres

 • €45,000
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 320m²

Overview

Property ID: AL20786
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 320m²

Përshkrimi

Shitet Aktivitet Biznesi Tipi Palester me te gjitha pajisjet e nevojshme per ta ushtruar si bisnes,
Ndodhet ne hyrje te Durresit,sic ilustrohet nga foto eshte i pajisur me cdo pajisje te nje standarti mjafte
cilesore dhe ne gjendje te mirembajura.

Aktivitet eshte aktiv dhe opero per gati 5 vjet ne te njejten zone dhe kliente te abonuar.

Kontrate me te drejte rinovimi 5+5 vite

I gjith aktiviteti eshte i sistemuar ne nje siperfaqe totale 320 /m²

 

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona 8514
 • Shteti Durres

Detaje

Updated on March 5, 2024 at 5:32 pm
 • Cmimi: €45,000
 • SP. e Brendshme: 320m² m²
 • SP. Totale: 320m² m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2
 • Status: Ne Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare