Shitet Siperfaqe Toke Sektor Rinia Durres

 • €30
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 6000

Overview

Property ID: AL20379
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 6000

Përshkrimi

Shitet toke me dokumentacion pronesie te rregullte ne te cilen percaktohet dhe siperfaqa 6000 m².
Toka ndodhet Vrine Sektor Rinia Durres. Buze rruges kryesore ,
sic ilustrohet dhe nga fotot .
Mjafte e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi me dalje ne rrugen kryesore , pozicion logjistik
hapsira e te ciles ju lejon per cdo veprimtari.

Cmimi i referohet tregon 30 €/m²

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Sektor Rinia

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:31 pm
 • Cmimi: €30
 • SP. e Brendshme: 6000 m²
 • SP. Totale: 6000 m²
 • Tipi: Toke Industriale
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Toke Industriale

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent