Shitet Toke Porto Romano Z.K.8517 Durres .

 • €55
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 4300

Overview

Property ID: AL20336
 • Toke Industriale
 • Tipi
 • 4300

Përshkrimi

Shitet toke me dokumentacion pronesie te rregullte ne te cilen percaktohet dhe siperfaqa 4300 m2.
Toka ndodhet ne Porto Romane Durres , 20 m larg rruges kryesore 800 m larg Ecoparkut ,
sic ilustrohet dhe nga harta .
Mjafte e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi me dalje ne rruge kryesore , pozicion logjistik ,
Hapsira e te ciles ju lejon per cdo veprimtari biznesi.

Cmimi i referohet tregon 55 €/m²

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Porto Romano

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:32 pm
 • Cmimi: €55
 • SP. e Brendshme: 4300 m²
 • SP. Totale: 4300 m²
 • Tipi: Toke Industriale
 • Statusi: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent