Jepet me qera Ambjent Biznesi, Spitall

 • I Diskutueshem €750
 • €700/mujore
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Tualet
 • 200

Overview

Property ID: AL20383
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Tualet
 • 200

Përshkrimi

Jepet me qera Ambjent Biznesi.
Adresa Spitall Durres ,buze rruges pozicion i favorshem dhe majft i pershtatshem , brenda ambjentit organizohet :
ne vend qendrimi – zyre , tualet , magazine .
Siperfaqa totate e katit perdhe eshte 200 m² si dhe e magazines nentoke 80 m² , hapsire parkimi para ambjentit ,
cdo instalim i kryer , elektrike , hidraulike , sistem kamerash.

Cmimi i Arsyeshem ne Diskutime serioze dhe ne varesi te kontrates te qerase

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Spitall

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:30 pm
 • Cmimi: I Diskutueshem €750
 • SP. e Brendshme: 200 m²
 • SP. Totale: 280 m²
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 80
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Status: Me Qera
 • Type: Ambient Biznesi

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent