Shitet – Ambjent per Biznes – Z.K.8511 – Lagja 18 – Durres

 • €130,000
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Garazh
 • 113

Overview

Property ID: AL20171
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 1
 • Garazh
 • 113

Përshkrimi

Shitet Ambjente per biznes per cfare do lloj sherbimi.
Me nje siperfaqe totale 113 m²+ garazhde nentoke me sip.77 m²
I pozicionuar 30 m larg  ” fushes se reres ” , zone e qete , e administruar si dhe ne faze rikonstruksioni total.

Siperfaqa totale e prones dyqan+garazhd bazuar ne certifikaten e pronesis eshte 190 m²

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:34 pm
 • Cmimi: €130,000
 • SP. e Brendshme: 113 m²
 • SP. Totale: 190 m²
 • Garazh: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 77
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent