Shitet Ambjent Biznesi Z.K.8511 Lagja 17 Durres

 • €750
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 560m²

Overview

Property ID: AL20390
 • Ambient Biznesi
 • Tipi
 • 560m²

Përshkrimi

Shitet Ambjente per biznes per cfare do lloj sherbimi.
Me nje siperfaqe totale 560 m²
I pozicionuar ne nje pike logjistike mjafte te favorshme me dalje ne rruge kryesore.
Ambjenti eshte i pa rikontruktuar me qellim nderhyrje nga vete bleresi sipas arsyetimit dhe qellimit te biznesit qe kerkon te ofroje.

Cmimi : 750 € / m²

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona lagja 17

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:30 pm
 • Cmimi: €750
 • SP. e Brendshme: 560m² m²
 • SP. Totale: 560m² m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Ambient Biznesi

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent