Apartament 1+1 Z.K. 8512 Lagja 1 Shetitorja Taulantja Durres .

 • €85,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Overview

Property ID: AL20360
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 , ne nje zone mjafte te pelqyer te qytetit , Shetitorja Taulntja , Durres .
Apartamenti organizohet ne dhome gjumi , dhome ndenje , tualet me siperfaqe totale 75 m2.
Ndodhet ne Katin e 8 banim ,me ashensore dhe administrim te plote te godines.
Sic ilustrohet dhe ne foto shitet i mobiluar.

Cmimi : 85000 €

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Lagja 1

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:31 pm
 • Cmimi: €85,000
 • SP. e Brendshme: 75 m²
 • SP. Totale: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 8
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent