Shitet Apartament 2+1 prane shkolles”2gjelat” Durres

 • €84,000/i diskutueshem
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 84,5

Overview

Property ID: AL20796
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 84,5

Përshkrimi

Shitet Apartament prane shkolles 2 gjelat ne durres,

Apartamnti i perket ndertimi ekzistues ,organizohet ne nje hapsire totale e brendeshme 84,5 m² , perkaresishte e ndare ne dy dhoma gjumi ,dhome ndenje

dhome gatimi ,ballkon dhe 1 tualet,

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te kerkuar te qytetit 15 m larg rruges kryesore kati i pare banim.

nga foto shihet qe apartamenti eshte i lene ne nje faze punimesh te paperfunduar ne zerat : pllaka ose parket, dyer te brendshme si dhe tualeti,

kjo per arsye te perzgjedhjes nga klienti qe kerkon ta blej si prone.

Adresa

Detaje

Updated on June 5, 2024 at 10:16 pm
 • Cmimi: €84,000/i diskutueshem
 • SP. e Brendshme: 84,5 m²
 • SP. Totale: 89 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare