Shitet Aparament 2+1 Z.K. 8518 Plazh Durres.

 • €60,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 82.8

Overview

Property ID: AL20212
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 82.8

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 ne lagje 13 “plazh” Durres .
Apartamenti organizohet ne : dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete sic shikohet dhe nga fotot.
Siperfaqe totale e marre nga certifikata e pronesis eshte 82.8 m2.I ndodhur ne katin e 5 banim ndertese e re buze rruges kryesore.
cmimi : 60000 €
per cdo info apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni .
JU FALEMINDERIT .

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona L 13

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:33 pm
 • Cmimi: €60,000
 • SP. e Brendshme: 82.8 m²
 • SP. Totale: 82.8 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 2
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent