Apartament 2+1+2 Lagja 4 Z.K.8514 “tek posta” Durres

 • €152,500
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 122

Overview

Property ID: AL20320
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 122

Përshkrimi

Shitet Apartament ne qender te durresit,L.4.Perball me posten
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje , kuzhine gatimi , 2 tualete
me nje siperfaqe totale 122 m², duke krijuar nje hapsire mjafte komode dhe shum e shfrytezueshm
Me certifikate pronesie.
Pallati i ri punimet cilesore hidrosanitaret dhe hidrauliket jane vendosur extra cilesore,
Sistem ngrohje kaldaje.
Katin I 3 banimi,me ashensore.

Cmimi 1250 €/m2 (152500 € )

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona lagja 4

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:33 pm
 • Cmimi: €152,500
 • SP. e Brendshme: 122 m²
 • SP. Totale: 122 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 3
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent