Shitet Apartament 2+1 Lagja 16 Z.K. 8513 Durres .

 • €98,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 86

Overview

Property ID: AL20225
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 86

Përshkrimi

Shitet Apartament , Lagja 12 , Durres .
Apartamenti eshte i organizuar ne nje harmoni mjafte komode me 2 dhoma gjumi , 1 dhume ndenje + ngrenie ,
2 tualete si dhe 2 ballkone te cilat ofrojne pamje lindje – perendi te pallatit.
I mobiluar sic shihet dhe nga fotot ilustruese si dhe i rikonstruktuar ne cdo instalim elektrik dhe hidraulik.
Ndodhet ne katin e 2 banim , pallat i ri plotesishte i administrueshem , me ashensore.
Siperfaqa e marre nga certifikata e pronesis 86 m² , me nje sip.tot 94 m² .
Pallati i ri punimet cilesore hidrosanitaret dhe hidrauliket jane vendosur extra cilesore,

Cmimi pak i diskutueshem

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Lagja 12

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:33 pm
 • Cmimi: €98,000
 • SP. e Brendshme: 86 m²
 • SP. Totale: 94 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent