Jepet Apartament Me Qera Lgj.4 Tegu Fruta Dhe Perimeve (Markata) Durres

 • €300
 • €250
Lagja4
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 65

Overview

Property ID: AL20767
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 65

Përshkrimi

jepet me qera apartament 1+1,kai 4 banim tek markata ,durres.

apartamenti organizohet ne dhome gjumi .dhome ndjenje,poste gatimi,ballkon , tualet,

totalisht i mobiluar,

 • Adresa Lagja4
 • Qyteti Durres
 • Zona Markata
 • Shteti Durres

Detaje

Updated on February 15, 2024 at 9:46 pm
 • Cmimi: €300
 • SP. e Brendshme: 65 m²
 • SP. Totale: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Me Qera
 • Type: Apartament

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare