Apartamente Per Shitje,1+1,2+1, Shkembi Kavajes Durres

 • €1,200
 • €1,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 1.2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 55,59,77,77m²
Ne Shitje
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €1,200
 • €1,000

Overview

Property ID: AL20750
 • Apartament
 • Tipi
 • 1.2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 55,59,77,77m²

Përshkrimi

Shitet 4(kater) Apartamente 1+1,&,2+1 perkatesishte me siperfqe te brendshme dhe totate
63.85 m2, 68.5 m2 ,68.5 m2, 89.15 m2
Te kater Apartamentet ndodhen ne katin e 2 dhe 3 te banimit ,
Ofrohet sherbim i plote i ashensorit ,administrim i pallatit ,hapsire parkimi ,
Apartamentet ndodhen me nje largesi 300 m larg vijes bregdetare , ne Shkembin e Kavajes.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on December 15, 2023 at 8:33 pm
 • Cmimi: €1,200
 • SP. e Brendshme: 55,59,77,77m² m²
 • SP. Totale: 68,68,89,89m² m²
 • Dhoma Gjumi: 1.2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2,3
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare