Shitet Apartament 2+1 L.5 Z.K 8513 Durres

 • €125,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 86

Overview

Property ID: AL20759
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 86

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 I mobiluar ,Lagjia 5
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi (cift +femije),tualet i dhomes se ciftit , tualet i perbashket ,
Koridor i mjaftueshem per orendi organizuese , dhome ndenje dhe verande shum komode mjaf e shfrytezueshme.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim ,pallat i mire administriar me ashensore mirmbajtje sanitare , ndricim efikasitet.
Siperfaqa totale e apartamentit eshte 125m²,avantazh ne cmim perfshihet dhe garazhdi .

Cmimi : 125000 €

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Lagjia 5
 • Shteti Durres

Detaje

Updated on January 20, 2024 at 6:31 pm
 • Cmimi: €125,000
 • SP. e Brendshme: 86 m²
 • SP. Totale: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 22
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 3
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare