Apartament me qera 2+1 Lagja 1 Durres.

 • €350/Muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 90

Overview

Property ID: AL18448
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 90

Përshkrimi

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN NR 1 TE QYTETIT TE DURRESIT PRANE HOTEL ARVIT. APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE 2 DHOMA GJUMI , AMBIENTI NGRENIES I PERBASHKET ME KUZHINEN , TUALETI DHE BALLKONI.
ESHTE I PAJISUR ME SISTEM KONDICIONIMI ME SPLITE TE VECANTA NE CDO DHOME.
KATI 2 te BANIM OSE I 3 ti NGA TOKA.
APARTAMENTI ESHTE I SHTRUAR ME PARKET DHE ESHTE ARREDUAR SE FUNDMI ME MOBILJE TE REJA.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2002

Detaje

Updated on October 10, 2022 at 9:55 am
 • Cmimi: €350/Muaj
 • SP. e Brendshme: 90 m²
 • SP. Totale: 97 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Me Qera
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare