Apartament me qira me pamje nga deti

 • €700/Muaj
Featured Me Qera
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 126
Featured Me Qera
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €700/Muaj

Overview

Property ID: AL18398
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 126

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te durresit . Ka nje siperfaqe te madhe prej 126 m2, ndodhet ne katin e 8 banim ne nje pallat te ri. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen me pamje deti, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni .

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001

Detaje

Updated on November 3, 2021 at 3:20 pm
 • Cmimi: €700/Muaj
 • SP. e Brendshme: 126 m²
 • SP. Totale: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 8
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Me Qera
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent