Apartament me qira me pamje nga deti

 • €450/Muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 87

Overview

Property ID: AL18361
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 87

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te durresit . Ka nje siperfaqe te madhe prej 95 m2, ndodhet ne katin e 10 banim ne nje pallat te sapo ndertuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen me pamje deti, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje depo. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni .

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001

Detaje

Updated on November 3, 2021 at 3:21 pm
 • Cmimi: €450/Muaj
 • SP. e Brendshme: 87 m²
 • SP. Totale: 95 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 10
 • Status: Me Qera
 • Type: Apartament

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent