Shiten Apartamente 2+1 – Z.K. 8518 – Lagja 13 – Durres.

 • €600

Overview

Property ID: AL19364
 • Apartament
 • Tipi
 • 74

Përshkrimi

Shiten Apartamente 2+1

Me Siperfaqje 74,4 – 97.1 m².

Apartementet ndodhen ne katin e 5, 7, 8, 9 dhe ofrojne pamje nga 4 anet e godines.

Cmimi: 600 € /m²

Adresa: L.3, Plazh Hekurudha, Durres.

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:44 pm
 • Cmimi: €600
 • SP. e Brendshme: 74 m²
 • SP. Totale: 97 m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent