Shiten 2 Apartamente 1+1 – Z.K. 8518 – Prane Fafa Resort – Durres.

 • €47,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 56

Overview

Property ID: AL19970
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 56

Përshkrimi

Shiten 2 Apartamente 1+1, prane Fafa Resort, Durres

Siperfaqja totale: 62 m²

Apartamentet ndodhen ne katin e peste, jane te mobiluara dhe me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 47 000 €

Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:38 pm
 • Cmimi: €47,000
 • SP. e Brendshme: 56 m²
 • SP. Totale: 62 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent