Shitet Apartament 1+1 ne Valamar

 • €85,000
Vala Mar Residences, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 68

Overview

Property ID: AL18484
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 68

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 2 në një vile 3 katëshe. Organizohet në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet në bllokun C.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!

 • Adresa Vala Mar Residences, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:48 pm
 • Cmimi: €85,000
 • SP. e Brendshme: 68 m²
 • SP. Totale: 74 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent