Apartament 1+1 Lagja 9 Durres.

 • €50,000
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 60
Ne Shitje Shitur
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • €50,000

Overview

Property ID: AL18385
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 60

Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 e organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje sebashku me kuzhinen,1 tualet dhe ballkon.Eshte i pozicionuar ne katin e 5-te te banimit te nje pallati 10 katesh i ndertuar ne menyre cilesore dhe e pajisur me ashensor .Shitet i mobiluar totalisht. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te mirepritur te kontaktoni !

 • Adresa Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001

Detaje

Updated on October 10, 2022 at 9:57 am
 • Cmimi: €50,000
 • SP. e Brendshme: 60 m²
 • SP. Totale: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare