Shitet Apartament 1+1 Z.K. 8518 Prane Fafa Resort Durres.

 • €32,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 53

Overview

Property ID: AL18659
 • Apartament
 • Tipi
 • 53

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1, prane Fafa Resort, Durres

Siperfaqja totale: 53 m²

E mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 32 000 €

Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:48 pm
 • Cmimi: €32,000
 • SP. e Brendshme: 53 m²
 • SP. Totale: 53 m² m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Status: Ne Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent