Shitet Apartament 1+1 Z.K 2291 Golem Durres.

 • €45,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 62

Overview

Property ID: AL20203
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 62

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 , Golem Durres,
Apartamenti organizohet ne dhome ndenje , dhome gjumi , tualet , i mobiluar sic shihet ne foto.
Siperfaqa e marre nga certifikata e pronesis eshte 62 m² ,
I vendosur ne 1 nga 3 godinat e kompleksit kati 4 , ofron  administrim te pergjithshem te ambjenteve jashte ,
vend parkimi , siguri e plote , i monitoruar me sistem kamerash ofron kushte mjafte te pershtatshme per cdo familjar gjate pushimeve verore apo dhe fundjavave.
adresa : Golem Durres
cmimi : 45000 €

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Golem

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:33 pm
 • Cmimi: €45,000
 • SP. e Brendshme: 62 m²
 • SP. Totale: 62 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 4
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent