Shitet Apartament 1+1 – Z.K.8513 – Lagja 12 – Durres.

 • €35,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 56

Overview

Property ID: AL20187
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 56

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 , i organizuar ne dhome ndjenje , ambjent per gatim ,
ambjet ngrenie , dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti ka siperfaqe totale 56 m² , kati i 2 banim ne palletet ekzistuese tulle .
Adresa lagja 12 , blloku i pallateve midis dy rrugeve kryesore , Durres,

Apartamenti shitet sic shihet ne foto me cmim  35000 € ( i diskutueshem per kliente me interesim serioz)

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:34 pm
 • Cmimi: €35,000
 • SP. e Brendshme: 56 m²
 • SP. Totale: 56 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent