Shitet Apartament 1+1 Z.K.8518 Shkembi Kavajes Durres .

 • €1,500
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 68

Overview

Property ID: AL20663
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 68

Përshkrimi

Shitet Apartament tek Shkembi Kavajes vija e para nga vija bregdetare ngjitur me hotel ”MAJESTIC”

Apartamenti (1+1) organizohet ne dhome gjumi , dhomendenje , kuzhine gatimi , tualet , totalisht i mobiluar

sic ilustrohet dhe nga fotot me siperfaqe totale e brendshme e apartamentit 68 m².

Apartamenti ofron nje harmoni ne organizimin e siperfaqet pershtat dhe me mobilimin.

Ndodhet ne katin e 3 banim me ashnesore dhe administrim te plote te pallatit.

Cmimi 1500 €/m²

Ju Mirepresim.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on July 3, 2023 at 8:21 am
 • Cmimi: €1,500
 • SP. e Brendshme: 68 m²
 • SP. Totale: 74 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare