Shitet Apartament 2+1 – Z.K. 8512 – Lagja 1 – Durres.

 • €65,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 92.2

Overview

Property ID: AL20072
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 92.2

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 , i mobiluar
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 tualet ,  1 dhome ndenje .
Apartamenti ndodhet ne nje zone shum te preferuar dhe njekohesisht te qete , kati 1 i pallatit , 30m mbrapa prefektures ne Durres.

Adresa : Lagja 1 , Durres.
Siperfaqa tot. 92.2 m²
Cmimi 65000 € pak i diskutueshem .

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:36 pm
 • Cmimi: €65,000
 • SP. e Brendshme: 92.2 m²
 • SP. Totale: 92.2 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 1
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent