Shitet Apartament 2+1 – Z.K.8512 – Lagja 1 (mbrapa prefektures) – Durres.

 • €62,000
 • €60,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 92.2

Overview

Property ID: AL20196
 • Apartament
 • Tipi
 • 1
 • Dhome Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 92.2

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 , mbrapa prefektures Durres i mobiluar sic ilustrohet ne foto me siperfaqe totale e marre nga certifikata e pronesis 92.2 m² .

Aparatamenti eshte i organizuar ne dhome ndjenje ,gatimi ,dhome gjumi , 1 nje dhome teke ne funksionin e nje garderobe te mirfillte dhe tualet .

cmimi i referuar eshte 6200 € ( mjafte i diskutueshem )

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:34 pm
 • Cmimi: €62,000
 • SP. e Brendshme: 92.2 m²
 • SP. Totale: 92.2 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 1+1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent