Shitet Apartament 2+1 – Z.K. 8512 – Lagja 8 – Durres.

 • €75,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 1
 • Garazh
 • 85m²

Overview

Property ID: AL20067
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 1
 • Garazh
 • 85m²

Përshkrimi

Shitet Aparatamenti 2+ 1 ,me siperfaqe 85 m² , Apartamenti organizohet ne dhome gjumi cifti , dhome gjumi femijesh , dhome ndenje  , guzhine gatimi , tualet , ballkon , totalishte i mobiluar ne cdo detaj.

Apartamenti ndodhet ne nje zone teje te qete dhe shum te aksesueshme , ne katin e 3 banimit , ngjitur me rajoni e policese ne Durres ,

cmimi i shitjes eshte 75000 € i negociueshem , plus kesaj ne cmim ofrohet dhe garazhdi poshte pallatit i sigurte dhe me hyrje vetem per banoret.

adresa : lagja 8 , ngjitur me rajonin e policise Durres.

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:37 pm
 • Cmimi: €75,000
 • SP. e Brendshme: 85m² m²
 • SP. Totale: 85m² m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Garazh: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 15 m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 3
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent