SHITUR Apartament 3+1 – Z.K. 8513 – Lagja 5 – Durres.

 • €650

Overview

Property ID: AL20050
 • Apartament
 • Tipi
 • 112

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1

Apartamenti organizohet ne: 3 dhoma gjumi , dhome ndenje , korridor, 2 tualete , ballkon.
Eshte i mobiluar shume estetikisht dhe shume i pershtatshem per banim. Ndodhet ne Katin e 5, me ashensor dhe administrim korrekt.

Siperfaqja totale: 112 m²

Cmimi: 650/m² €

Adresa : Lagja 5 , Durres.

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:37 pm
 • Cmimi: €650
 • SP. e Brendshme: 112 m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent