Shitet Apartament 3+1 Z.K.8513 Lagja 16 Durres.

 • €70,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 110m²

Overview

Property ID: AL20375
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 110m²

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 , mjafte i organizueshem me siperfaqe totale 110 m²,
Apartamenti ndodhet ne lagjen 16 ,pallat i ri.i vendodhur ne nje zone mjafte te qete duke ofruar mundesi parkimi.
Kati i 2-te banim,
Sic ilustrohet ne foto , ka nevoje per punime te brendshme me qellim sipas deshires se bleresit.
Duke ju bazuar zones dhe detajeve, shitet me nje cmim mjafte konkurues ne treg 70000 € .

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:31 pm
 • Cmimi: €70,000
 • SP. e Brendshme: 110m² m²
 • SP. Totale: 120m² m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent