Shitet Apartament 3+1+2 “attic house” – Z.K.2291 – Golem – Durres .

 • €210,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 130

Overview

Property ID: AL20107
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 130

Përshkrimi

Shitet Papafingo 3+1+2  ,Golem , Durres
Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , kuzhine gatimi ,
dhome ndenje , 2 tualete , totalishte i mobiluar , sistem alarmi dhe kamerash sigurie.
Administrim i plote duke perfshire parkim privat , depo , verande cdo gje komode dhe e sistemuar.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te objektit 5 kate dhe perkatesisht eshte i vetmi apartamet privat ne kat.
30 m larg vijes bregdetare , prane 2 resorteve luksoze Fafa & Prestige ofron qetesi absolute pushuese dhe sherbimi.
Me Siperfaqe totale 230 m² perkatesishte 130 ambjent i brendshem dhe 100 m verande
Shitet me nje cmim mjaft konkurues 210000 €

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:35 pm
 • Cmimi: €210,000
 • SP. e Brendshme: 130 m²
 • SP. Totale: 230 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Siperfaqe Garazhit: 10
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje
 • Type: Apartament

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent