Shitet Apartament 2+1 – Z.K.8513 – Lagja 5 – Durres.

 • €155,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 145 m²

Overview

Property ID: AL20133
 • Apartament
 • Tipi
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 145 m²

Përshkrimi

Shitet  Apartament  ne nje zone mjafte te preferuar te qytetit te Durresit , ne Lagjen 5 ,

Apartamentet organizohen ne 2 dhoma gjumi , guzhine gatimi , dhome ndenje , 1 dhe 2 tualete , me siperfaqe te brendshme 145 m²

Ndodhen ne katin e 5 banim , ashensore dhe administrim te plote .

Cmim 155000 €

Adresa

 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:35 pm
 • Cmimi: €155,000
 • SP. e Brendshme: 145 m² m²
 • SP. Totale: 180 m² m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent